Gorcums Welding Event groot succes
01 november 2011Op donderdag 29 september jl. was het dan zover. TLS organiseerde in samenwerking met van Roosendaal technisch uitzendbureau het eerste Gorcums Welding Event. Na weken van voorbereiding viel dan eindelijk alles op zijn plaats. Een dag waarbij diverse activiteiten op het programma stonden zoals een laswedstrijd, lezingen, de presentatie van de LasGids en als klap op de vuurpijl een heerlijk buffet.

De dag werd geopend met een laswedstrijd waar de spetters vanaf vlogen! Gevolgd door een lezing van Gert Jakobs over zijn tour de France ervaringen. Zijn grappige uitspraken, anekdotes en andere mooie verhalen deden iedereen geïnteresseerd zijn en luidkeels mee lachen.
Ook werd er een presentatie gegeven door Leo Vermeulen van het Nederlands Instituut voor Lastechniek welke door iedereen die de presentatie bijwoonde als nuttig en leerzaam werd beschouwd.
Na afloop van de lezingen werden de winnaars van de laswedstrijd bekend gemaakt. De 1e prijs werd gewonnen door Ruben Hoogendijk, hij ging naar huis met een 42”LCD scherm van LG!
De 2e prijs werd gewonnen door Anton Rosa, die een Speedglas laskap naar keuze heeft meegekregen. Een set prachtige laslaarzen werd binnengehaald door Sylvio Furtado die als 3e eindigde.
Na de prijsuitreiking werd het woord gegeven aan Walter van de Graaf, die iedereen bedankte voor de opkomst en voor het enthousiasme waarmee iedereen gekomen was om daarna vol trots de TLS LasGids officieel te presenteren.
Na afloop van de officiële festiviteiten was er nog een keurig verzorgd, lekker en smaakvol buffet en zijn relaties geboren en versterkt.
Alle aanwezigen waren unaniem van mening dat het een geslaagde avond was, welke voor herhaling vatbaar is.
Bekijk onderstaande foto's voor een uitgebreidere impressie van het Gorcums Welding Event.

















