HOME CONTACT
over TLS   producten   service   technische
informatie
  acties  

Home | Acties | Trainingen

 

“Terug naar de basis...”

Juist in deze tijd van de economische crisis is het belangrijk dat u zich als bedrijf kunt onderscheiden. Door terug te gaan naar de basis, de juiste kennis en hoe deze kennis op de juiste manier toe te passen. Kortom het kunnen leveren van kwaliteit.


Op ieder vakgebied is het trainen van mensen van cruciaal belang voor het bewaken van de kwaliteit van het werk, de veiligheid en de productiviteit. Dat geldt dus ook op het vakgebied lassen. Vakkundige mensen leveren beter werk af, in dezelfde of zelfs mindere tijd. Een eenvoudige rekensom leert dat training van uw medewerkers uw investering dubbel en dwars waard is! 


Vier trainingen staan er op stapel, zoals o.a. Troubleshooting en het afstellen van MIG/MAG-lasapparatuur. De trainingen concentreren zich op het voorkomen en oplossen van lastechnische problemen uit de praktijk van alledag.


De trainingen zijn geschikt voor uitvoerende en hun kader op de productievloer. Maar ook in de fase van de werkvoorbereiding waar belangrijke beslissingen genomen worden in keuzes voor de productie methoden. Op pagina 2 is een korte omschrijving van de vier trainingen weergegeven.

Wij ontmoeten u graag op 1 of meerdere van onze theoretische trainingavonden aan ons bedrijf!

 

Klik hier voor meer informatie over ons Trainingsaanbod >> 

   
Las- en snijapparatuur, Lasbenodigdheden, Persoonlijke beschermingsmiddelen, Verhuur, Technische dienst, Installatie op locatie